fbpx

Дамска брошка Tripin’ Needle with pin – TNP Model 15

17.90лв.

Елегантна дамска брошка тип ‘игла’ от серията Tripin’ Needle with pin

Цвят: зелен, червен, сив

Размер: 8.5 см

Код: 3-31015 Категории: , Етикет: